Cevap: Evet ziyaret saatleri içerisinde kitap getirilebilir.
Cevap: PTT aracılığı ile MUĞLA ili Dalaman İlçesi PTT subesine gönderilmek üzere hükümlü/tutuklunun ismini belirterek Dalaman Ceza İnfaz Kurumu Müdürlügü adresine gönderebilirler.

Cevap:

PTT aracılığı ile (lacivert ve yesil renkler hariç) Dalaman Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlügü adresine gönderebilirler. özel kargo ile gelen koliler kabul edilmeyecektir.
Cevap: Hükümlü ile avukatı, meslek kimliginin ibrazi üzerine, tatil günleri dışında ve çalışma saatleri içinde, bu is için ayrılan görüşme yerlerinde, konusulanların duyulamayacagı, ancak; güvenlik nedeniyle görülebileceği bir biçimde, açık görüş usulüne uygun olarak görüştürülür.
Cevap: Görüş gün ve saatini öğrenmek için tıklayınız.
Cevap: Adalet Bakanliginin ilgili genelgesinde belirtildigi üzere Hükümlü ve Tutuklular kendilerine verilen iase harici ihityaçlarını kurum kantininden temin etmektedirler. Dolayısıyla içeri yiyecek içecek girişi yasaktır. Görüş günlerinde hükümlü ve tutuklular daha önceden kantinden temin ettikleri yiyecek ve içecekleri yakınlarıyla görüş yerlerinde tüketebilirler.
Cevap: Adalet Bakanlıgın konuyla ilgili yeni genelgesinde belirtildigi üzere görüş süresi yakınıyla görüşmeye basladıgı andan itibaren geçerlidir.
Cevap: Belirlenen kurallar çerçevesinde açık görüş günleri kurum idaresi tarafindan belirlenmistir. Degistirilemez.
Cevap: Her türlü çorap, salvar ve içerisinde demir bulunan ayakkabı ,lacivert , askeri renklerdeki kiyafetler ve deri gurubu eşyalar alınmaz.
Cevap:
Palto
1
Manto
1
Ceket veya Hırka
2
Pantolan
4
Eşofman(takım olarak)
1
Gömlek
4
Kazak
2
Pijama (takım olarak)
2
Spor Ayakkabı
1
Kışlık Ayakkabı
1
İskarpin
1
Tişört
3
Kravat
2
Kemer
1
İç Çamaşırı
4
Çorap
4
Terlik
1
Havlu
1
Bornoz
1
Kaşkol
1
Şapka
1
Mont
1